HelpMetin-Bun Venit
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Moldova Super Stunt By ReMixXx and Shadow -Mapper WaRnIx 89.45.41.135:7777

In jos 
AutorMesaj
ReMixXx.

ReMixXx.


Mesaje : 1
Data de inscriere : 31/12/2014

Moldova Super Stunt By ReMixXx and Shadow -Mapper WaRnIx 89.45.41.135:7777 Empty
MesajSubiect: Moldova Super Stunt By ReMixXx and Shadow -Mapper WaRnIx 89.45.41.135:7777   Moldova Super Stunt By ReMixXx and Shadow -Mapper WaRnIx 89.45.41.135:7777 EmptyMier Dec 31, 2014 12:41 pm

HostNmame*:» Moldova Super Stunt « | /BuyVip - V.I.P Free !
Address*: 89.45.41.135:7777
Players*:xx/150
Ping*:134
Mode*:Moldovean Server (MD/RO/ENG)
Map*:Stunt-DM-Race-FreeRoam
Atractii*:Serverul este nou acum deschis,cautam playeri si admini buni,avem o problema ca sunt din Moldova si nu am cum sa-l hostez,cine ma ajuta cu hostul va fi rasplatit cu RCON si Founders pe forum  ,este un server foarte frumos din Moldova ,acum toti moldoveni puteti veni la noi pe server si sa va distrati ,va fi foarte frumos de Merry Christmas voi face cat mai frumos serverul si sa fiti multumit de el ,acceptam orce player pe el din orce tara.Cred ca pan acum nu a fost vreodata deschis un server Moldovenesc ca nu ai cum sa-l hostezi dar cred ca va fi totul bine si vom ridica serverul la un nivel inalt.
Va doresc sarbatori fericite (Merry Christmas).
Puteti intra acum pe server ca este deschis nu-l pot tine 24/24 ca parinti numi dau voie ,dar gasiti ip la server pe forum mss-server.gta-ru.com
Sus In jos
 
Moldova Super Stunt By ReMixXx and Shadow -Mapper WaRnIx 89.45.41.135:7777
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HelpMetin-Bun Venit :: HelpMetin :: Servere! :: Server Samp!-
Mergi direct la: